[Efteling 2017] Het Loonshe Land
6 berichten
• Pagina 1 van 1
[Efteling 2017] Het Loonshe Land
De Efteling heeft aangekondigt dat ze een nieuw vakantiedorp willen openen: Het Loonshe land met verschillende accommodaties!
Of er een zwembad komt is bij mijn weten niet bekend.
Of er een zwembad komt is bij mijn weten niet bekend.
Natuur en plezier voor iedereen, daar gaat Center Parcs over.
-
Debbaut - Wildwaterbaan
- Berichten: 974
- Geregistreerd: Vr 27 Feb 2015, 21:01
- Woonplaats: Nederland
Re: [Efteling 2017] Het Loonshe Land

De Efteling opent in het voorjaar van 2017 een eigen kinderboerderij. In het nieuwe vakantiepark het Loonsche Land komt een kleinschalige boerderij met verschillende beesten te liggen. Dat blijkt uit bouwvergunningen die het attractiepark heeft ingediend bij de gemeente.
Daarin wordt gesproken over 'diverse boerderijdieren', inclusief een weide en nachthokken. Het vakantiepark krijgt ook veldjes met speelvoorzieningen voor kleine kinderen, meldt fansite Eftelist.
In de Efteling was van 1964 tot 1985 ook al in een kinderboerderijtje te vinden, op de plaats waar nu PandaDroom staat. Er liepen ezels, geiten herten, schapen, pauwen, kippen, konijnen en dwergpony's rond. In eerste instantie ging het onderkomen door het leven als de Veulenweide, later als Hertenkamp.
In 2008 presenteerde de Efteling een plan om in de buurt van bungalowpark Bosrijk een Sprookjesboerderij te bouwen: een 'leerzame boerderij' waar kinderen in aanraking zou komen met de hedendaagse land- en tuinbouw. Dat concept werd echter nooit gerealiseerd.

Bron: Looopings.nl
Natuur en plezier voor iedereen, daar gaat Center Parcs over.
-
Debbaut - Wildwaterbaan
- Berichten: 974
- Geregistreerd: Vr 27 Feb 2015, 21:01
- Woonplaats: Nederland
Re: [Efteling 2017] Het Loonshe Land
Leuk nieuws! Ben benieuwd hoe dit eruit gaat zien, en of het heel anders wordt dan Bosrijk.
Werkzaam op Park Zandvoort
- sjorstukker2
- Golfslagbad
- Berichten: 104
- Geregistreerd: Zo 23 Jan 2011, 18:43
Re: [Efteling 2017] Het Loonshe Land
Weet iemand of er een zwembad bij komt want anders is het niks. Ze hebben nog een vakantiepark daar en daar is een zwemparadjnsje met alleen een stroomversnelling en bubbelbad. Wel mooi gethematiseerd. Ze moeten daar nog veel leren van Center Parcs op het gebied van zwemoaradijzen. De huisjes zijn er wel mooi.
-
waterpretinfo - Koraalbad
- Berichten: 20
- Geregistreerd: Wo 24 Nov 2010, 19:52
- Woonplaats: Gorinchem
Re: [Efteling 2017] Het Loonshe Land
Zwembad is er niet zo veel maar ze denken zo je komt voor de efteling niet voor te zwemmen. Voor zwemmen gaan we naar CP
- Cp Rogier
- Beheerder
- Berichten: 12842
- Geregistreerd: Za 13 Jun 2009, 10:39
- Woonplaats: Overijssel
6 berichten
• Pagina 1 van 1